Skip to main content

Klinik yaklaşımımız sizi dinleyerek başlar

Klinik yaklaşımımız sizi dinleyerek başlar. Ayrıntılı yaşam analizi ve cihazlarımızın sunduğu bulgular doğrultusunda sizin için daha sağlıklı bir hayat sağlamayı amaçlıyoruz. Sadece semptomların/şikayetlerin değil, dikkatli ve kapsamlı analizler kullanarak hastalıkların altında yatan sebeplerinin tespitine ve bu bozuklukların düzeltilmesine odaklanıyoruz.

 • Hastanın doğumdan itibaren geçmişi ve hayatındaki önemli olaylar,
 • geçirdiği ve şimdiki hastalıklar ve şikayetleri,
 • bu hastalık ve şikayetleri ile ilgili farkında olmadığı ayrıntılar ile ilgili detaylı sorular sorulur.

Her birey için benzersiz kombinasyonların oluşturduğu bozucu faktörler bulunur.

 • Beslenme eksiklikleri ve fazlalıkları; birçok fiziksel ve duygusal belirtiye katkıda bulunur.
 • Toksisite; Kimyasallara, ağır metallere, küf, elektromanyetik dalgalar gibi bozucu dalgalar
 • Enfeksiyonlar; mantar, bakteri, parazit ve virüs enfeksiyonları vücudumuzu zayıflatabilir, enerjiyi boşaltabilir, beyninizi manüple edebilir.
 • Travmatik duygular; karşılaşılan travmalar çözümlenmezse iç çatışmalara dönüşerek fizyolojide bozucu kısır döngülere neden olur ve enerji kaynaklarını tüketerek ve yanlış yönlendirerek hastalıklarla sonuçlanabilirler.
 • Az dinlenmek veya sindirememek: Bağışıklık sistemi başta olmak üzere tüm metabolik sistem üzerinde bozucu etkiye neden olurlar.
 • Hassasiyetler: duygusal, kimyasal, çevresel, elektromanyetik, gıda kaynaklı olabilir.

İlaçlarla şikâyetlerinizi susturabilmek için peşlerinden koşmaktansa, hastalıkları hazırlayıcı faktörleri araştırıyor ve bunları hayatınızdan uzaklaştırmaya çalışıyoruz. Bu yaklaşım sadece semptomlara odaklanmaktan çok daha etkili ve iyileştiricidir. Kullandığımız bio-feedback cihazı ve psikokinezyoloji gibi enerjik testler, size özgü hastalık nedenlerinizi tespit etmemize ve çözümlerinizi belirlememize yardımcı olmaktadır.

Hedefimiz öncelikle doğal yaşam dengenizi sağlamakta size yardımcı olabilmektir.

Her bireyin bir başkasından büyük farklılıkları olan hikayesi ve yaşam tarzı, sağlığı konusunda ipuçları barındırıyor. Bu yüzden başarı; iyi bir dinleyici olmayı, sizin bile farkında olmadığınız gerekli bilgilerin eksiksiz kaydedilmesini ve dikkatli bir analiz sürecini gerektirir. Biliyoruz ki, sağlığınız için atacağınız ilk adım, sadece bilincinizin uyanışı ile başlayacaktır.

Hastalık yoktur, “siz” varsınız!

Hangi teknikleri uygularız?

astalarımızın sağlıkla ilgili geçmiş bilgileri detaylı bir şekilde kaydedildikten sonra, ileri teknikler kullanılarak  analiz süreci devam eder. Tüm bu analiz süreçlerinden elde ettiğimiz bilgiler ışığında metabolik, fonksiyonel ve enerjetik süreçlerin onarılması için uygun destek protokolleri belirlenir ve hastaya uygun frekans terapileri uygulanır.

Aşağıdaki cihaz uygulamalarını ve yöntemleri kullanıyoruz;

 • Bio-feedback terapi
 • Lazer Işık Terapi
 • Fonksiyonel tıp uygulamaları
 • Nöral Terapi
 • Yüz teşhisi ve Schüssler tuzları
 • “Sana Özgü” diyet
 • Psikokinezyoloji
 • Matrix Energetics uygulamaları

Her insan değerli bir hazinedir ve bu hazinenin korunması gerekir. Bu hazinenin kıymeti, mükemmel beden tasarımının, onu temsil eden kusursuz ruh güzelliği ile birleşmesinden meydana gelir. Bütünsel tıp pratiği, en iyi sağlık arayışı içinde tüm beden formu ve ruh dinamiklerini dikkate alan bir iyileşme şeklini hedeflemektedir. Bütüncül tıp felsefesine göre en uygun sağlık, ancak optimal beden ve ruh sağlığı dengesi sağlanarak elde edilebilir.

Bilimin halen keşfetmeye devam ettiği insan vücudu, fiziğin sunduğu yeni bulgular ile bilim insanlarını şaşırtmaya devam etmektedir. Modern fiziğin çalışma alanlarında biri olan -moleküler, atomik ve atom altı seviyede madde ve enerjinin doğasını ve davranışını inceleyen- kuantum fiziğinin sunduğu bulguların yorumlanması ve kadim insanlık bilgisine kazandırılması gerekir. Bu bilgiler ışığında sağlıklı kalmak ve sağlığa tekrar kavuşmak olasıdır. Fiziğin keşfetmeye devam ettiği varlığın enerji boyutu, aslında onun özüdür.

Sağlık alanında geliştirilmiş en yeni teknolojik cihazların desteğiyle enerji boyutunu dengeleyerek koruyucu, tamamlayıcı ve destekleyici bir kazanım oluşturmak hiç olmadığı kadar mümkün hale gelmiştir.